Pošalji prijatelju

Zaštitar na terenu (m/ž)

Krk

Rok prijave:

  • SOKOL d.o.o. za usluge zaštite osoba i imovine - Podružnica Rijeka
  • Adresa: Šojska 10, 51 221 Kostrena/Rijeka

Opis posla

Tražimo više djelatnika na radnom mjestu zaštitar na terenu (m/ž) za tjelesnu zaštitu hotela i kampova na otoku Krku (Krk/Baška) za „Valamar Riviera d.d.“.

Zapošljavamo djelatnike iz cijele Hrvatske, ali isključivo za terenski rad na otoku Krku, mjesto Baška.

Uvjeti

- licenca za zaštitara

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 51 335 771

Što nudimo

- izrazito stimulativna primanja koja iznose od 1300 do 1400 eura neto (plaća i dnevnice)
- na terenu u potpunosti pokrivamo troškove smještaja
- radni odnos na neodređeno i određeno vrijeme
- plaća po odrađenom satu rada

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1300 do 1400 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).