Pošalji prijatelju

Operater digitalnog tiska (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • STUDIJO WALLART d.o.o. za usluge
  • Adresa: Ulica Alberta Ognjana Štrige 19, 10000 Zagreb
  • Web: https://studijo.co/

2015. godine - nastaje brend Studijo.

2018. godine - prvi u Hrvatskoj pokrećemo proizvodjnu zidnih tapeta u obliku digitalno naslikanih murala.

2022. godine - pokrećemo vlastitinu proizvodnju a ujedno i prvu hrvatsku tvornicu tapeta.

Dobitnik smo svjetskih nagrada i priznanja za dizajn (German Design Awards i Archiproducts Design Awards) što nam je otvorilo vrata izvoza proizvoda u cijeli svijet.

Opis posla

- rad na printerima, rezaču i namatalici
- priprema digitalnih materijala za tisak (paneliranje)
- podešavanje stroja i funkcija za rezanje na stroju
- rezanje i kontrola rezova
- pakiranje proizvoda
- održavanje urednosti radnog mjesta
- prijem i isporuka robe

Uvjeti

- ⁠SSS grafičkog ili tehničkog usmjerenja
- iskustvo rada na računalu (benefit je iskusto rada u programima Onyx ili Caldera)
- aktivno korištenje MS Office paketa
- ⁠iskustvo rada na stroju u proizvodnji
- ⁠prednost je iskustvo rada na rezaćem ili sličnom stroju (ali nije uvjet)
- mogućnost podići teret težine do 25 kg
- ⁠odgovornost i točnost u izvršavanju zadataka
- mogućnost rada na više uređaja isovremeno (optimalno planiranje proizvodnje)
- ⁠organiziranost i preciznost u radu
- ⁠razvijena snažna radna etika, pozitivan stav prema poslu i timu s kojim će surađivati
- ⁠sposobnost rada pod pritiskom i kratkim rokovima
- ⁠fleksibilnost
- ⁠sposobnost učenja

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vještine:

Excel, Outlook, macOS, MS Office

Što nudimo

- ⁠plaćeni trošak prijevoza na posao
- ⁠naknadu za topli obrok
- uskrsnica / regres / božićnica
- ⁠edukacija

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1000 do 1400 eur

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).