Samostalni operater u punionici octa i proizvodnje ambalaže (m/ž)

Sisak

Rok prijave:

  • Meteor Grupa - Labud d.o.o.
  • Adresa: Radnička cesta 173/r, 10000 Zagreb

Tvornica sredstava za pranje, kozmetičkih i kemijskih proizvoda.

Opis posla

- vodi evidenciju o gotovom proizvodu i repromaterijalu
- zadužen je za kontrolu rada u smjeni te za pravovremeno otklanjanje uočenih nepravilnosti
- odgovoran za neometani rad strojeva na linijama za punjenje te rukuje radom strojeva
- daje prijedloge za preventivno održavanje linija za punjenje i nabavku rezervnih dijelova, te je odgovoran za ispravan rad linija za punjenje
- samostalno mijenja alate na linijama za pakiranje i ugađa ih za punjenje različitih asortimana volumena i vrsta pakiranja
- samostalno odgovoran za preventivu, reguliranje rada i popravke, montaže i remont linija za punjenje te kontrolira rad uređaja
- odgovoran je za samostalno ostvarivanje optimalnog kapaciteta opreme za punjenje i ispravan rad linija za punjenje

Uvjeti

- SSS, IV stupanj stručne spreme strojarskog smjera
- najmanje 2 godine iskustva u struci
- znanje rada na računalu (MS office)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- rad na određeno s mogućnošću zaposlenja na neodređeno
- rad u prijateljskim, dobro uigranim timovima
- sigurna i redovita primanja
- naknada za topli obrok, prijevoz, mjesečnu, kvartalnu nagradu
- uskrsnica, božićnica, regres
- motivirajući radni uvjeti u okruženju u kojem prepoznajemo timski rad, ali i kvalitete pojedinaca
- rad u dvije smijene (od 06:00 - 14:00 i od 14:00 - 22:00 h)

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).