Medicinska sestra / medicinski tehničar - dentalni asistent (m/ž)

Osijek

Rok prijave:

  • STOMATOLOŠKA ORDINACIJA ANDREA MALOGORSKI ŠIMAŠEK

Opis posla

- priprema radnog mjesta
- asistiranje stomatologu
- naručivanje pacijenata
- naplata usluga
- izrada računa i izvješća za HZZO
- sterilizacija, dezinfekcija te ostali poslovi

Uvjeti

Tražimo komunikativnu osobu, motiviranu za rad i učenje poslova dentalnog asistenta.

Prednost imaju kandidati s iskustvom rada na poslovima dentalnog asistenta.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Park kralja Petra Krešimira IV. 6, 31000 Osijek

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vještine:

Word, Internet, MS Windows

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Molimo priložiti prilikom prijave:
- životopis
- odobrenje za samostalni rad ( licenca) nadležne komore
- elektronički zapis HZMO- a o radno-pravnom statusu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).