Pošalji prijatelju

Sales Engineer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • OTIS DIZALA, društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, montažu, remont i održavanje dizala
  • Adresa: Prilaz Vladislava Brajkovića 15, 10020 Zagreb
  • Web: http://www.otis.com

Otis je najveći svjetski proizvođač dizala, pokretnih stepenica i traka s više od 170 godina tradicije i visokim standardima u području kvalitete, sigurnosti i zaštite okoliša.

Otisova dizala, pokretne stepenice i trake ugrađene su u neke od najpoznatijih i najviših svjetskih građevina, kao i u tisuće drugih zgrada diljem svijeta - od stambenih i poslovnih do bolnica, trgovačkih centara i zračnih luka.

Opis posla

U potrazi smo za motiviranom, ambicioznom i odgovornom osobom koja bi se pridružila našem timu na poziciji:

Sales Engineer (m/ž).

Aktivnosti osobe na ovoj poziciji obuhvaćaju:
- izrada kalkulacija, konfiguracija i ponuda po pristiglim upitima i zadanim rokovima
- vođenje precizne evidencije ponuda uz redovito praćenje statusa istih te aktivno praćenje i sudjelovanje u natječajima
- proaktivno istraživanje i obrada regionalnog tržišta nekretnina u svrhu stvaranja novih prilika za nuđenjem izrade projekata i ponuda opreme dizala, pokretnih stepenica i pokretnih traka (područje kontinentalne Hrvatske)
- planiranje prodajne strategije u koordinaciji s prodajnim odjelom i voditeljem prodaje
- prezentiranje uz savjetovanje najpovoljnijih tehničkih rješenja i karakteristika opreme
- suradnja u pripremi projekata s investitorima, arhitektima, konzultantima, voditeljima projekata, i dr.
- sudjelovanje u prodajnim procesima, upravljanje ugovorima i dokumentima od početka do kraja procesa uz brigu o postojećim klijentima
- aktivno sudjelovanje na tržištu u segmentu modernizacije dizala te ostvarivanje kontakata i prodajnih aktivnosti u tom području
- uska suradnja i koordinacija s operativnim odjelom zaduženim za izvršavanje instalacije opreme
- izvještavanje radnog učinka na tjednoj, mjesečnoj i godišnjoj razini
- sudjelovanje u izradi projekata i/ili nacrta dizala i pokretnih stepenica te definiranje detalja izvođenja u koordinaciji sa projektantom, tehničkim crtačima, arhitektima i ostalim suradnicima na projektu
- izvršavanje ostalih poslova po nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS – elektrotehničke, strojarske struke
- poželjno 3 godine iskustva na istim ili sličnim pozicijama
- odlično poznavanje rada u MS Office-u
- odlične komunikacijske, prezentacijske i prodajne vještine
- obavezno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poželjno osnovno poznavanje ACAD programa
- motiviranost, proaktivnost, ažurnost i sposobnost pri dostizanju postavljenih ciljeva
- izražene organizacijske sposobnosti
- sposobnost vođenja više projekata s dobrim analitičkim vještinama
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- stalni radni odnos uz probni rok
- konstantno dostupne edukacije i usavršavanja
- službeno vozilo, ENC, kartica za gorivo, službeni mobitel i laptop te ostali potrebni alati i oprema za efikasan rad
- transparentan i visokomotivirajući sistem nagrađivanja (bonusi) na osnovu ostvarenih rezultata
- ostale pogodnosti (božićnica, darovi za djecu, uskrsnica, naknada za prehranu itd.)
- Multisport karticu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).