Pošalji prijatelju

Projektni inženjer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • OTIS DIZALA, društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, montažu, remont i održavanje dizala
  • Adresa: Prilaz Vladislava Brajkovića 15, 10020 Zagreb
  • Web: http://www.otis.com

Otis je najveći svjetski proizvođač dizala, pokretnih stepenica i traka s više od 170 godina tradicije i visokim standardima u području kvalitete, sigurnosti i zaštite okoliša.

Otisova dizala, pokretne stepenice i trake ugrađene su u neke od najpoznatijih i najviših svjetskih građevina, kao i u tisuće drugih zgrada diljem svijeta - od stambenih i poslovnih do bolnica, trgovačkih centara i zračnih luka.

Opis posla

U potrazi smo za motiviranom, ambicioznom i odgovornom osobom koja bi se pridružila našem timu na poziciji:

Projektni inženjer - ovlašteni projektant strojarske struke (m/ž).

Aktivnosti osobe na ovoj poziciji obuhvaćaju:
- proaktivno istraživanje i obrada regionalnog tržišta nekretnina u svrhu stvaranja novih prilika za nuđenjem izrade projekata i ponuda opreme dizala, pokretnih stepenica i pokretnih traka
- izrada projekata i/ili nacrta dizala i pokretnih stepenica, te definiranje detalja izvođenja u koordinaciji sa arhitektima i ostalim suradnicima na projektu
- izrada kalkulacija, konfiguracija i ponuda
- prezentiranje uz savjetovanje najpovoljnijih tehničkih rješenja i karakteristika opreme
- sudjelovanje u prodajnim procesima, upravljanje ugovorima i dokumentima od početka do kraja procesa uz brigu o postojećim klijentima
- vođenje precizne evidencije ponuda i projektne dokumentacije uz redovito praćenje statusa istih te aktivno praćenje i sudjelovanje u natječajima
- planiranje strategije u koordinaciji s prodajnim odjelom i voditeljem prodaje
- uska suradnja i koordinacija s operativnim odjelom zaduženim za izvršavanje instalacije opreme
- izvještavanje radnog učinka na tjednoj, mjesečnoj i godišnjoj razini
- praćenja pravnih propisa u svezi projektiranja
- potpisivanje projekata (glavnih, izvedbenih i projekata izvedenog stanja)
- izvršavanje ostalih poslova po nalogu nadređene osobe.

Uvjeti

- VSS - strojarstvo
- članstvo u Hrvatskoj komori inženjera strojarstva - ovlašteni projektant strojarske struke
- minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim pozicijama
- odlično poznavanje rada u MS Office-u
- odlične komunikacijske, prezentacijske i prodajne vještine
- obavezno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- motiviranost, proaktivnost, ažurnost i sposobnost pri dostizanju postavljenih ciljeva
- izražene organizacijske sposobnosti
- sposobnost vođenja više projekata s dobrim analitičkim vještinama
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- stalni radni odnos uz probni rok
- konstantno dostupne edukacije i usavršavanja
- poslodavac snosi trošak članstva u komori i potrebnog stručnog usavršavanja
- službeno vozilo, ENC, kartica za gorivo, službeni mobitel i laptop te ostali potrebni alati i oprema za efikasan rad
- transparentan i visokomotivirajući sistem nagrađivanja (bonusi) na osnovu ostvarenih rezultata
- ostale pogodnosti (božićnica, uskrsnica, naknada za prehranu, darovi za djecu itd.)
- MultiSport kartica

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).