Pošalji prijatelju

Osobni asistent (m/ž)

Razdrto Tuheljsko

Rok prijave:

  • UDRUGA DISTROFIČARA KRAPINA

Opis posla

Traži se osoba za pružanje usluge osobne asistencije muškoj osobi s invaliditetom. Osobna asistencija obuhvaća poslove: pružanje podrške i pomoći u kućanskim poslovima; obavljanje kupovine i administratvnih poslova; pratnja i pomoć u različitim društvenim aktivnostima, hobijima te ostala podrška koja je potrebna korisniku.

Uvjeti

Posao obuhvaća nepuno radno vrijeme - 20 sati tjedno, odnosno do 88 sati mjesečno. Vrijeme rada je fleksibilno, u dogovoru s korisnikom.

Razina obrazovanja može biti završena osnovna škola uz položen tečaj za njegovatelja/icu, srednja škola od tri ili četiri godine, viša ili visoka stručna sprema.

Za prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:
- pisanu zamolbu
- životopis
- dokaz o stečenoj stručnoj spremi
- ostala dodatna dokumentacija dostavlja se prije potpisivanja ugovora (popis dokumentacije dostupan u uredu udruge)

Prijava se vrši putem linka za prijavu ili osobnim dolaskom u ured na adresu iz oglasa.

Osoba koja će se zaposliti bit će u obavezi završiti edukaciju osposobljavanja za osobnog asistenta. Na edukaciju će ju uputiti poslodavac.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Gajeva 33, 49000 Krapina

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).