Pošalji prijatelju

Vozač B kategorije u prijevozu putnika (m/ž)

Trogir

Rok prijave:

  • DARIO PROMET j.d.o.o. za prijevoz i turistička agencija

Opis posla

- prijevoz gostiju putničkim minibusom (8+1 sjedala)
- komunikacija s putnicima tijekom vožnje i prilikom dolaska i odlaska
- komunikacija s transfer koordinatorima
- priprema vozila
- uredno vođenje evidencije o primljenim putnicima

Uvjeti

U potrazi smo za pozitivnim i motiviranim osobama, odanim radnicima koji žele biti dio jedinstvenog tima.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Kao dio tvrtke Dario Promet bit ćete adekvatno nagrađeni za uloženi trud, radit ćete u dinamičnom poslovnom okruženju i stjecati iskustvo.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).