Pošalji prijatelju

Inženjer strojarstva (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ELKA društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju kabela
  • Adresa: Koledovčina 1, 10000 Zagreb

ELKA d.o.o., vodeća tvrtka za proizvodnju kabela u ovom dijelu Europe, s više od 90 godina iskustva u stvaranju kvalitetnih proizvoda, širenju tržišta i pronalaženju novih partnera, traži inženjera strojarstva.

Kao dio ISKRA Grupe, ELKA d.o.o. nudi izazovan radni okvir koji omogućava profesionalni razvoj i usavršavanje u dinamičnom poslovnom okruženju.

Tražimo inženjera strojarstva s odgovarajućim specifičnim znanjima i vještinama, uključujući poznavanje MS Office-a, A – CAD-a, CATIA-e i engleskog jezika.
Ako ste motivirani za rad u dinamičnom okruženju, volite rješavati izazove i želite se razvijati u karijeri, pridružite se našem timu. Prijavite se na oglas za posao inženjera strojarstva u tvrtki ELKA d.o.o. i postanite dio uspješne tvrtke s dugogodišnjom tradicijom.

Opis posla

- planiranje i organizacija preventivnih popravaka
- defektaža i definiranje načina otklanjanja složenijih kvarova
- rekonstrukcija i nadogradnja stare opreme
- konstruiranje i proračun novih dijelova
- naručivanje novih rezervnih dijelova
- nadzor i organizacija strojarskih radova
- održavanje tehničke dokumentacije
- kontroliranje rada kompresora, parni kotlova, sustava vode za potrebe strojeva
- poslovi održavanja nekretnina

Uvjeti

Stručna sprema:

Stručni prvostupnik (strojarstvo), Visoka stručna sprema (strojarstvo), Magistar struke (strojarstvo)

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Što nudimo

- isplate božićnica, uskrsnica i regresa, dar za dijete, jubilarna nagrada
- plaćeni troškovi gradskog i međužupanijskog prijevoza

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).