Pošalji prijatelju

Tehničar u proizvodnji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

U Stark electronics-u radimo na razvoju i proizvodnji elektroničkih uređaja i komponenti za vozila te razvoju raznih namjenskih elektroničkih, mehaničkih i softverskih rješenja. Poseban naglasak stavljamo na inovativnost i praktični pristup u rješavanju zadataka.

Opis posla

Tražimo radnike (m/ž) za rad u proizvodnji.

Opis posla:
- učenje procesa i poštivanje procedura
- testiranje PCBA i gotovih pretvarača
- sastavljanje pretvarača
- predlaganje poboljšanja procesa

Uvjeti

- preciznost i točnost
- odgovornost i pouzdanost u radu
- orijentacija na kvalitetu
- spremnost na edukaciju i konstantno usavršavanje
- timski rad
- ESD obuka je prednost
- spremnost na rad u dvije smjene
- iskustvo u sličnim poslovima i tehničko usmjerenje je poželjno, ali nije uvjet
- osnovno znanje engleskog je prednost

Stručna sprema:

Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Što nudimo

- poticajna i ugodna radna atmosfera
- plaćen prijevoz
- prigodne nagrade
- sportske aktivnosti (MultiSport kartica)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).