Pošalji prijatelju

Strojar / operater u proizvodnji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Razvijamo, proizvodimo i isporučujemo inteligentna, inovativna i kvalitetna rješenja za pakiranje i izlaganje izrađena od čvrstog i valovitog kartona. Model Grupa zapošljava oko 4.600 ljudi na 15 europskih lokacija.

Za potrebe naše tvornice u Zagrebu, proširujemo proizvodni tim.

Opis posla

- rad na stroju za proizvodnju kartonske ambalaže
- priprema stroja za promjenu proizvodnih naloga
- briga o stroju i strojnoj periferiji
- kontrola kvalitete proizvoda
- izvještavanje o izvršenju

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Jezici:

Hrvatski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Što nudimo

Nudimo edukaciju za navedeno radno mjesto, mogućnost napredovanja, stimulativni paket primanja.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).