Pošalji prijatelju

Djelatnik na pripremi i prodaji hrane (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Mixer food d.o.o.
  • Adresa: Samoborska cesta 266, 10000 Zagreb

Novi koncept gourmet sandwich bara u Zagrebu. Naš cilj je ponuditi ukusne i sočne sandwich-e, pripremljene sa svježe pečenim kruhom i svježim namirnicama. Korištenjem radnih procedura i standarda osiguravamo da sandwich-i budu složeni kako bi svaki zalogaj bio gastronomski doživljaj.

Opis posla

- priprema i slaganje sandwich-a
- svakodnevna komunikacija i posluživanje kupaca
- rad na blagajni
- briga o izloženosti i prezentaciji proizvoda
- održavanje čistoće

Uvjeti

- komunikativnost, brzina, ljubaznost
- timski rad, snalažljivost, gostoljubivost

Radno iskustvo nije obavezno ali je poželjno.

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- plaćeni prijevoz
- naknada za topli obrok kao dodatak na neto plaću
- 50% popusta na dnevni obrok
- uvećane satnice za rad nedjeljom, blagdanom i prekovremene sate
- stalni radni odnos - mogućnost prijave na neodređeno nakon probnog rada
- mogućnost napredovanja do mjesta voditelja
- rad u dinamičnom okruženju
- edukacije i treninzi

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 900 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).