Pošalji prijatelju

Električar (m/ž)

Varaždin

Rok prijave:

Metalska industrija Varaždin d.d. (MIV d.d.) renomirani je svjetski proizvođač ventila i fazona koji se ugrađuju u vodovodne sustave, sustave za odvodnju, energetske sustave, sustave za desalinizaciju, pumpne stanice te procesnu industriju diljem svijeta. MIV d.d. prodaje svoje proizvode u više od 40 zemalja svijeta, 60% svoje proizvodnje izvozi, a tradicija tvrtke seže u davnu 1939. godinu. Danas je MIV, dioničko društvo koje zapošljava oko 500 djelatnika.

Opis posla

- popravak i/ili izmjena najsloženijih elektro-uređaja, oprema i instalacija
- kontroliranje i otklanjanje nedostataka na uređajima i instalacijama
- rad na uređajima i sklopovima visokog stupnja složenosti
- provedba preventivnog i korektivnog održavanja prema internim procedurama i uputama proizvođača oprema

Zapošljavamo 2 izvršitelja.

Uvjeti

- SSS/VŠS
- min. 1 godina radnog iskustva
- vozačka dozvola B kategorije
- odgovornost, pouzdanost, samostalnost, organiziranost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad na jednom mjestu
- naknada za prijevoz u cijelosti
- dodatak za topli obrok
- prigodne nagrade
- korištenje Multisport kartice
- zaposlenje na određeno, uz mogućnost stalnog radnog odnosa

Obavijest o zaštiti osobnih podataka:

Društvo METALSKA INDUSTRIJA VARAŽDIN d.d., Metalska ulica 2, 42000 Varaždin (dalje: MIV d.d.), tijekom predmetnog natječaja, u svojstvu voditelja obrade sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka prikuplja i obrađuje osobne podatke kandidata sadržane unutar dokumentacije dostavljene sukladno uvjetima natječaja, te ih zadržava za vrijeme trajanja natječaja i nakon toga zadržava na razdoblje od slijedeće dvije godine isključivo u svrhu mogućeg zapošljavanje u budućnosti. Nakon isteka tog roka MIV d.d. trajno i na siguran način uništava zaprimljenu dokumentaciju ili je vraća kandidatima ukoliko je primjenjivo. Za ostvarivanje svojih prava na uvid u vlastite podatke i izmjene istih te ostala prava, kandidati mogu podnijeti zahtjev pisanim putem na adresu MIV d.d. kojom prilikom će MIV d.d. provjeriti identitet podnositelja zahtjeva sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).