Pošalji prijatelju

Sobar / Sobarica

Zagreb

Rok prijave:

Dobrodošli u Hotel Sliško - vaša buduća radna adresa s tridesetogodišnjom tradicijom u srcu Zagreba! Bez obzira jeste li u potrazi za poslom koji će vam pružiti priliku za profesionalni rast ili želite postati dio tima koji stvara nezaboravna iskustva za naše goste, Hotel Sliško nudi jedinstvenu priliku za vas. Sa više od tri desetljeća iskustva i pouzdanosti, naš hotel je postao sinonim za vrhunsku uslugu i udobnost, pružajući vam priliku da budete dio lokalne i turističke scene Zagreba.

Naša misija je osigurati vrhunsku uslugu našim gostima, stoga tražimo strastvene i predane pojedince koji dijele našu viziju i spremni su se pridružiti našem timu. U sklopu hotela nalazi se i Pizzeria Butler - mjesto gdje se dobra hrana i ugodna atmosfera spajaju. Tražimo ljude koji vole raditi u timu, dijele našu strast prema pizzi i spremni su pružiti fantastično iskustvo našim gostima!

Opis posla

- priprema, uređivanje i čišćenje smještajnih jedinica te sudjelovanje u održavanju javnih prostora
- briga o urednosti, čistoći i higijeni hotela u skladu s pravilima struke i našim standardima
- profesionalan i diskretan odnos prema našim gostima
- odgovornost za redovito opskrbljivanje potrošnim materijalima u sobama i javnim prostorima te racionalno korištenje istih
- evidencija i prijava tehničkih kvarova te mogućih šteta po sobama

Uvjeti

Što nudimo

- stalni posao u poticajnom i prijateljskom radnom okruženju
- zapošljavanje na neodređeno vrijeme uz probni rad od 3 mjeseca
- mogućnost za profesionalni razvoj i napredovanje
- rad u okruženju koje brine o zadovoljstvu zaposlenika i gostiju
- prigodne nagrade kao što su božićnica i uskrsnica

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).