Pošalji prijatelju

Magistar farmacije (m/ž)

Drvenik (Gradac), Trilj, Cista Provo

Rok prijave:

Rad i postojanje Zdravstvene ustanove Dobre ljekarne neraskidivo je povezan sa preko 45 godina stručnog rada osnivača ustanove mag. pharm. Iva Čović-Pavišić koja je radila dugi niz godina u Gradskoj ljekarni u Sinju u kojoj je naposljetku bila i ravnatelj kada su otvorene i ljekarne u Vrlici i Hrvacama.

2000. godine osniva vlastitu ljekarničku jedinicu u Trilju pod imenom Ljekarna Iva Čović-Pavišić. Osnivanjem ljekarničke jedinice u Cisti Provo 2013. godine ljekarna Iva Čović-Pavišić prerasta u Zdravstvenu ustanovu Ljekarne Čović-Pavišić.

2014. Godine Ljekarne Čović-Pavišić šire svoju djelatnost u Rakovicu i Slano (općina Dubrovačko primorje).

2016. ustanova širi svoju djelatnost u općinu Župa dubrovačka.

2020. godine Zdravstvena ustanova Ljekarne Čović-Pavišić mijenja naziv u Zdravstvena ustanova Dobre ljekarne.

2023. godine ustanova širi svoju djelatnost u općinu Zmijavci.

Danas Dobre ljekarne postoje i djeluju sa jedinstvenim ciljem pružanja vrhunske ljekarničke skrbi sa maksimalnom dostupnošću svih ljekarničkih preparata u najkraćem mogućem roku.

Zahvaljujući podršci pacijenata s jedne i dobavljača s druge strane te predanom stručnom radu svih zaposlenih, Dobre ljekarne nastavljaju svoju viziju, a ujedno i misiju kontinuiranog unapređenja ljekarničke skrbi dostupne svim pacijentima.

Opis posla

- izdavanje lijekova na recept i bez recepta, magistralnih i galenskih pripravaka, medicinskih proizvoda i ostalih proizvoda propisanih zakonom kao predmet poslovanja ljekarne
- izrada magistralnih i galenskih pripravaka
- savjetovanje korisnika i davanje pisanih i usmenih uputa o primjeni lijeka i ostalih preparata i proizvoda
- provođenje smjernica Dobre ljekarničke prakse i načela etike i deontologije ljekarničke djelatnosti
- briga o pravilnom skladištenju i čuvanju lijekova i ostalog asortimana ljekarne, te svih lijekova i tvari koji podliježu posebnim propisima
- nadziranje evidencije mikroklime i čuvanje lakozapaljivih i hlapljivih tvari, tvari i lijekova jakog i vrlo jakog djelovanja te opojnih droga
- vođenje knjige evidencije u ljekarni, kopije privatnih recepata, knjigu narkotika, knjigu otrova, laboratorijski dnevnik, dnevnik analize, te ostale evidencije putem računala
- provođenje ispitivanja i nadzor nad kakvoćom, ispravnosti i rokovima trajanja svih artikala u ljekarni
- briga o pravilnom zbrinjavanju farmaceutskog otpada
- prikupljanje podataka o interakcijama lijekova te prijava istih nadležnom tijelu
- briga o kvalitetnoj opskrbi ljekarne i narudžbama
- briga o stanju zaliha ljekarne
- briga o ostvarivanju financijskog plana ljekarne
- provođenje i poznavanje osnovnih propisa iz poslovanja maloprodaje
- provođenje i poznavanje akata iz ugovorenog osnovnog zdravstvenog osiguranja
- provođenje i nadzor pravila zaštite na radu i sanitarno higijenskih uvjeta
- praćenje novosti u donošenju zakona i pravilnika u zdravstvenoj zaštiti i provođenje donesenih odluka
- uspostavljanje kontakata s liječnicima u primarnoj zdravstvenoj zaštiti, specijalističkim ordinacijama, staračkim domovima i ostalima u svrhu obavljanja ljekarničke skrbi i poslovnih kontakata

Mjesto rada: Drvenik (općina Gradac), Trilj, Cista Provo.

Zapošljavamo 2 izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

- licenca za samostalan rad u ljekarni

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Outlook, Internet

Što nudimo

- stimulativna primanja
- osiguran smještaj ili naknada za prijevoz
- poticajno radno okruženje
- kontinuirano stručno usavršavanje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 1013,85 EUR (7.638,82 kuna).