Pošalji prijatelju

Djelatnik u hortikulturi (m/ž)

Glešnik (Hvar)

Rok prijave:

  • LANDSCAPING HVAR, obrt za projektiranje, uređenje i održavanje okoliša te savjetovanje u radu, vl. Mario Gracin

Opis posla

Prijevoz zemlje kolicima i punjenje već izrađenih drvenih gredica istom, na otočiću Galešniku, nasuprot grada Hvara.

Broj studenata: 2

Uvjeti

Što nudimo

- smještaj, naknada za trajekt i prijevoz do radnog mjesta osigurani
- cijena/sat: 7 €
- početak rada 15.04., završetak rada 19.04.

Vrsta zaposlenja:

Studentski ugovor

Ostale informacije

Na ovaj oglas se možete prijaviti telefonski.
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 810,24 EUR (6.104,75 kuna).