Pošalji prijatelju

Vozač / Dostavljač (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • TRGOTRENTA d.o.o.
  • Adresa: Osječka ulica 47, 51000 Rijeka

Trgotrenta d.o.o., trgovačko poduzeće - bavimo se prodajom i distribucijom prehrambenih artikala restoranima, pizzerijama i hotelima na području Kvarnera i Istre. U tom smo poslu već 15 godina i zapošljavamo oko 20 ljudi. Klijentima osiguravamo kvalitetnu uslugu, a zaposlenicima stabilno radno mjesto i dinamično okruženje.

Opis posla

Traži se vozač/dostavljač (m/ž) za dostavu prehrambenih proizvoda na području Istre i Kvarnera.

Uvjeti

- poželjno je radno iskustvo u poslovima dostave teretnim vozilom, snalažljivost, odgovornost i volja za radom
- potrebna je vozačka dozvola B kategorije
- poželjna je vozačka C kategorije

Potrebne godine iskustva:

0-1

Vozačka dozvola:

B, C

Što nudimo

- adekvatnu naknadu (plaća + stimulacija u ljetnim mjesecima kada je opterećenje veće)
- dobru radnu atmosferu
- mogućnost stjecanja znanja i iskustva
- mogućnost stalnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).