Pošalji prijatelju

Transportni radnik II (m/ž)

Velika Gorica

Rok prijave:

  • HAVAS - Zemaljske usluge d.o.o.
  • Adresa: Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica

Društvo Havas - Zemaljske usluge d.o.o. pruža usluge prihvata i otpreme putnika i prtljage prema specifičnim zahtjevima zrakoplovnog prijevoznika, registracije putnika i prtljage, usluge prihvata i otpreme zrakoplova, tereta i pošte, čišćenja zrakoplova te drugih zemaljskih usluga.

Opis posla

- obavljanje poslova i izvršavanje zadataka u grupi za koje ga ovlasti neposredni rukovoditelj
- preventivni pregled ispravnosti i čistoće vučne opreme za P/O zrakoplova
- otvaranje i zatvaranje vrata teretnih prostora zrakoplova
- osiguranje zrakoplova od nekontroliranog kretanja na stajanki i obilježavanje sigurnosnih zona zrakoplova sukladno procedurama i standardima za rad na siguran način
- pripremu i postavljanje vučne opreme kod zrakoplova sukladno propisanim procedurama i standardima za rad na siguran način
- utovar i istovar zrakoplova u skladu s uputama i standardima za rad na siguran način, osiguravanje tereta u teretnim prostorima i/ili kabini zrakoplova te pravilno postavljanje mreža unutar teretnih prostora
- čišćenje svih primjećenih FOD (Foreign Object Debris) na dijelu gdje obavlja P/O zrakoplova
- prijavljivanje svih primjećenih oštećenja i onečišćenja na zrakoplovu i u bagažniku zrakoplova
- prema potrebi, asistencija osobi zaduženoj za parkiranje zrakoplova pri ulasku/izlasku zrakoplova na/s parkirališne pozicije (tzv. „wingwalker“)
- sudjelovanje u akciji emergency ekipe prema dnevnom rasporedu

Mjesto rada: Zračna luka Franjo Tuđman.

Uvjeti

Prijavi priložiti:
- životopis
- dokaz o RH državljanstvu ili neke od država EU (npr. domovnica)
- presliku osobne iskaznice
- svjedodžbu o završenoj školi
- važeće uvjerenje o nekažnjavanju
- ispis staža iz HZMO-a

Nepotpune i nepravovremene molbe neće se razmatrati.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

HAVAS - Zemaljske usluge d.o.o., Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica, Služba ljudskih potencijala, s naznakom „Transportni radnik II (m/ž)“

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- dodatak na plaću za otežane uvjete rada
- zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme 1 godinu uz mogućnost sklapanja Ugovora o radu na neodređeno vrijeme
- prosječna bruto plaća: 1200 eura

Svojim zaposlenicima omogućujemo različite pogodnosti poput Multisport usluge, godišnjih sistematskih pregleda, regresa, božićnice, uskrsnice, dara za djecu, nagrade za radne rezultate, subvencioniranu prehranu i mnogih drugih.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).