Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • BURGER BAR d.o.o.
  • Adresa: Sortina 1B, 10000 Zagreb

BURGER BAR d.o.o. Za ugostiteljstvo i usluge. Pokretač burger scene u Hrvatskoj. Od 2014. posluje na dobro poznatoj lokaciji na ZG Velesajmu, a od 2017 i u PC Zavrtnica. Pobjednik na 2 Zagreb Burger Festa.

BURGER BAR ZAGREB - jedan od prvih orginalnih burger barova u HR, otvoren 2014.

Opis posla

- svakodnevna priprema nekoliko vrsta jela od svježih već pripremljenih sastojaka (u ponudi je 8 vrsta burgera, cheesestakovi, wrapovi i salate)
- rad na roštilju, fritezi i slaganju burgera, pakiranje za dostavu
- rad je maksimalno standardiziran i pojednostavljen

Uvjeti

Tražimo kreativne i ambiciozne kuhare/ice predane poslu s dobrom sposobnosti planiranja, organizacije i prilagodbe.

Tražimo pojedince sa iskustvom u kuhinji, ali i one željne učenja i napretka.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- neradne nedjelje, 4 radna tjedna godišnjeg odmora
- topli obrok + 2 napitka
- rad u timu
- mogućnost napredovanja
- odlični radni uvjeti
- plaćen trošak sanitarne iskaznice i higijenskog minimuma

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Plaća:

Od 1000 eur

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).