Pošalji prijatelju

Pizza majstor (m/ž)

Vodice

Rok prijave:

  • JATON društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i ugostiteljstvo

Opis posla

Markun food & drink traži radnika u kuhinji za pripremu pizze, iskustvo nije uvjet, pizze se peku u električnoj pećnici sa metalnim kalupima.

Bit ćete odgovorni za pripremu pizza u restoranu.

Odgovornosti:
- priprema tijesta prema recepturi i standardima kvalitete
- postavljanje nadjeva na pizzu
- održavanje čistoće i higijene radnog prostora
- suradnja s ostatkom kuhinjskog tima radi brze i učinkovite usluge

Poslodavac je Markun food&drink u Vodicama, Hrvatska

Uvjeti

Idealno je da imate iskustvo rada u pekari, iskustvo nije uvjet sve se da naučiti.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 721 416

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- sezonski radni posao u Vodicama
- osiguran smještaj
- topli obrok na poslu
- rad 6.7. i 8. mjesec, 9. ovisno o količini posla
- osigurana radna dozvola

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).