Pošalji prijatelju

Dentalni tehničar (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • MEDICAL GRUPA d.o.o. za obavljanje zdravstvene djelatnosti

Opis posla

Ordinacija dentalne medicine Medical grupa d.o.o. u Zadru, radi otvorenja dentalnog laboratorija traži dentalnog tehničara / tehničarku sa minimalno 5 godina iskustva u struci osobito u fiksnoj protetici.

Uvjeti

Od kandidata se očekuje:
- dobro poznavanje kompletnog procesa samostalnost u izradi protetskih radova, mostova, krunica, radova na implatatima
- dizajniranje i stručnost u radu sa CAD/CAM tehnikom
- dobre komunikacijske vještine
- sposobnost organizacije i vođenje laboratorija

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

5

Vještine:

CAD, CAM

Što nudimo

Nudimo rad u dinamičnom okruženju, dodatna usavršavanja i napredovanje.

Mogućnost smještaja u Zadru, u novoopremljenom stanu od 45 m2.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).