Pošalji prijatelju

Građevinski tehničar - građevinski poslovođa (m/ž)

Novalja

Rok prijave:

Izgrađujemo i adaptiramo obiteljske kuće,vile i zgrade po principu "ključ u ruke".

Opis posla

Tvrtka za visokogradnju zapošljava tehničara - poslovođu građevine.

Tražimo osobu čiji je zadatak vođenje gradilišta, organizacija radova, vođenje gradilišne dokumentacije, praćenje i kontrola troškova i drugi poslovi.

Posao u uhodanom timu ljudi na području Zadarske i Ličko Senjske Županije - otok Pag - grad Novalja.

Uvjeti

- stručna sprema: SSS
- minimalno 3 (tri) godine radnog iskustva na navedenom radnom mjestu
- sposobnost organizacije, samostalnog odlučivanja i vođenja svih faza izvedbe radova na gradilištu
- poznavanje rada na računalu (Office, Outlook, AutoCad)
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost za rad na terenu
- pouzdanost, kolegijalnost i fleksibilnost u radu s drugima

Od zaposlenika se traži redovan i proaktivan rad.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 256 2560

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Outlook, AutoCAD, MS Office

Što nudimo

- rad na neodređeno uz uvjet zadovoljenja u probnom roku od 3 (tri) mjeseca
- poticajna primanja koja odgovaraju značaju radnog mjesta
- mogućnost za povećanje plaće
- službeno vozilo, laptop i mobitel
- rad u organiziranom, stabilnom i motivirajućem okruženju
- mogućnost napredovanja u struci
- redovna isplata plaće
- osiguran prijevoz
- osiguran smještaj
- osigurana hrana
- osigurana radna uniforma
- liječnički pregled
- ispit zaštite na radu
- plaćen godišnji odmor

Moguća je prijava i putem Viber i Whatsapp aplikacija.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).