Pošalji prijatelju

Zidar / Tesar (m/ž)

Novalja

Rok prijave:

Izgrađujemo i adaptiramo obiteljske kuće,vile i zgrade po principu "ključ u ruke".

Opis posla

Posao u uhodanom timu ljudi na izgradnji stambenih zgrada na području Zadarske i Ličko Senjske Županije - otok Pag - grad Novalja.

Uvjeti

- minimalno 5 godina radnog iskustva
- pozitivan i proaktivan odnos prema poslu
- vozačka dozvola B kategorije (poželjno)

Od zaposlenika se traži redovan i proaktivan rad.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 256 2560

Potrebne godine iskustva:

5

Što nudimo

- puno radno vrijeme
- osiguran smještaj
- prijevoz na posao i sa posla
- 2 obroka
- radna oprema i alat potreban za rad
- radna uniforma - odjeća i obuća
- redovna isplata plaće
- mogućnost za povećanje plaće
- liječnički pregled
- ispit zaštite na radu
- plaćen godišnji odmor

Moguća je prijava i putem Viber i Whatsapp aplikacija.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).