Pošalji prijatelju

Monter dizala (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • MARINE ELEVATOR d. o. o. za ugradnju dizala, proizvodnju i usluge
  • Adresa: Tizianova 36c, 51000 Rijeka
  • Web: https://marine-elevator.hr/

Marine Elevator d.o.o.je tvrtka s dugogodišnjom uspješnom i poslovnom tradicijom, osnovana 2008. godine. Danas smo nezaobilazan partner u projektiranju, prodaji, ugradnji i servisiranju osobnih, maloteretnih, teretnih i brodskih dizala te specijaliziranih kućnih mini dizala – platforme za osobe ograničene i smanjene pokretljivosti.

Opis posla

U potrazi smo za monterom dizala s ili bez radnog iskustva.

Uvjeti

- poznavanje rada s elektro alatima
- marljivost
- urednost
- spremnost na usavršavanje

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Što nudimo

- radi se u timu
- neto plaća do 1300€, ovisno o radnom iskustvu
- terenski rad isplaćuje se sukladno zakonskim obvezama
- prilikom rada u Hrvatskoj (teren), poslodavac osigurava smještaj

Ako ste spremni raditi na području Hrvatske i povremeno van njezinih granicama javite nam se!

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1300 eur

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).