Pošalji prijatelju

Monter - Kabelmonter (m/f)

Splitsko-dalmatinska županija

Rok prijave:

  • Nordlys d.o.o.
  • Adresa: Domašinečka ulica 4, 10000 Zagreb

Nordlys d.o.o - mlada, energična i ambiciozna graditeljska tvrtka sa sjedištem u Zagrebu.

Naše osnovne djelatnosti su:
- izgradnja i rekonstrukcija objekata visokogradnje
- obrtnički radovi u graditeljstvu
- izgradnja infrastrukture za telekomunikacijske mreže

Opis posla

- održavanje i popravci bakrene mreže (zračne i podzemne)
- izgradnja i održavanje optičke mreža (zračne i podzemne)
- upuhivanje optičkih kablova, cijevi i mikrocijevi
- spajanje, mjerenje i označavanje kablova
- varenje/splajsanje optičkih kabela
- montaža i spajanje ormarića
- izrada tehničke dokumentacije
- rad na terenu

Uvjeti

Stručna sprema:

Polukvalificirani, Kvalificirani

Potrebne godine iskustva:

1-3

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).