Pošalji prijatelju

Tehničar (m/ž)

Zagreb, Zagrebačka županija, Rijeka, Pula

Rok prijave:

  • Dallmayr Vending d.o.o. k.d.

Dallmayr Vending dio je grupacije Alois Dallmayr sa sjedištem u Njemačkoj s tradicijom od preko 300 godina. Danas je jedan od najvećih i najkvalitetnijih proizvođača kave u Europi, gdje je i jedan od pionira u prodaji toplih napitaka putem samoposlužnih automata. Vending poslovanje gradi već skoro pola stoljeća na temeljima tradicije, kvalitete, najviših standarda, pouzdanosti i sposobnosti udovoljavanja potreba i želja najzahtjevnijih korisnika s kojima dijeli strast uživanja u kavi.

Opis posla

Postanite dio našeg tima na radnom mjestu:

Tehničar (m/ž).

Mjesta rada: Zagreb, Zagrebačka županija, Rijeka i Pula.

Vaš radni zadaci:
- redovno čišćenje i punjenje sirovinama i robom samoposlužnih automata na terenu
- redovno održavanje i otklanjanje nepravilnosti u radu samoposlužnih automata na terenu
- evidentiranje rada samoposlužnih automata i prikupljanje utrška
- vođenje evidencija i ispunjavanje dokumentacije sukladno propisanim pravilima
- komunikacija s klijentima na lokacijama gdje su postavljeni samoposlužni automati
- zaprimanje i izdavanje robe u skladištu i ispunjavanje skladišne dokumentacije
- manipulacija robom u skladištu i održavanje čistoće skladišta

Uvjeti

- srednja stručna sprema – tehnička struka
- sistematična i uredna osoba
- komunikativna i strpljiva osoba
- iskustvo u vožnji vozila B kategorije minimalno 2 godine
- dobro znanje Excela i Office alata
- engleski jezik

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Excel, MS Office

Što nudimo

- zapošljavanje na neodređeno vrijeme uz probni rok
- dinamičan i zanimljiv posao
- redovna primanja
- dodatne edukacije
- korištenje službenog vozila i mobitela

Zainteresirani?

Svoje ponude i životopise šaljite putem linka za prijavu najkasnije do 06.05.2024. godine.

Zahvaljujemo svima koji će se javiti na natječaj i dostaviti svoj životopis.

Odgovorit ćemo samo na one koji će ući u uži krug selekcije.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).