Pošalji prijatelju

Mehaničar / električar (m/ž)

Wendelstein (Njemačka)

Rok prijave:

  • mp-montageprofis-GmbH & Co. KG
  • Adresa: Wilhelm-Maisel-Straße 14, 90530 Wendelstein

Poduzeće mp-montageprofis – GmbH & Co.KG društvo je kći u stopostotnom vlasništvu poduzeća Beck & Pollitzer Germany GmbH specijalizirano za područje ustupanju radnika, uključujući zapošljavanje i razvoj osoblja.

Zahvaljujući preko stotini vlastitih, dugogodišnjih kvalificiranih zaposlenika u području mehanike i elektrotehnike, za svoje smo klijente iz područja strojarstva i postrojenja pouzdan i siguran partner i kad je riječ o ustupanju radnika. Sa svojim stručnim monterima možemo na temelju Zakona o ustupanju radnika upravljati cjelokupnim rasponom usluga poduzeća Beck & Pollitzer.

Opis posla

Za svoje projekte u području montaže i preseljenja tražimo otvorene i komunikativne zaposlenike koji vole putovati te posjeduju vještine potrebne za rad u skupini i koji će doprinijeti našem timu svojom angažiranošću, strašću te znanjem i iskustvom.

Tražimo više mehaničara/električara (m/w/d) za sljedeći profil i zadatke:
- provođenje različitih djelatnosti mehaničke montaže i elektromontaže (u cijeloj zemlji)
- upravljanje projektima montaže u tvornici poslodavca
- osiguravanje pridržavanja standarda kvalitete
- suradnja i zajednički rad s odgovornim voditeljem projekta

Uvjeti

- završeno obrazovanje u području mehanike ili elektrike ili višegodišnje radno iskustvo
- vozačka dozvola najmanje kategorije B
- osnovno poznavanje njemačkog ili engleskog jezika
- neograničena spremnost na putovanja

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- plaće veće od onih predviđenih kolektivnim ugovorima za taj sektor i pogodnosti iz kolektivnog ugovora prema GVP-u (planiranje zdravstvene skrbi za starost).
- naknada dnevnica i putnih troškova prema propisima o službenim putovanjima
- opsežne mogućnosti kvalifikacija i osposobljavanja
- bonus za dovođenje novih zaposlenika
- obuka u iskusnim monterskim timovima

Zainteresirani ste za ovaj izazov?

Tada se veselimo svoj potrebnoj natječajnoj dokumentaciji koju je potrebno putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).