Pošalji prijatelju

Pomoćni monter (m/ž)

Splitsko-dalmatinska županija, Dugopolje

Rok prijave:

AGS je mlada firma koja se bavi ugovaranjem, projektiranjem, nabavom, proizvodnjom i montažom ALU bravarije te staklenih i ventiliranih fasada. Naš tim od trenutno 40 ljudi sačinjen je od mladih, ambicioznih ljudi te smatramo da samo sa takvim kolegama možemo ići naprijed brzinom kojom želimo.

Kao mlada firma koja se jako brzo razvija, razvijamo poslovnu kulturu visokih performansi i imamo visoka očekivanja. Ukoliko Vam je bitan osjećaj zadovoljstva da uloženi rad rezultira nečim vrijednim i vidljivim te da Vaše sposobnosti dođu do punog izražaja u radu, prijavite se na oglas tvrtke Aluminium Glass Steel d.o.o. gdje Vas očekuju odlični uvjeti rada i energična radna okolina.

Opis posla

- obavljanje poslova demontaže i montaže aluminijske stolarije
- podrška glavnom monteru
- rad na visini
- rad na terenu i pomoć u montaži aluminijske bravarije na području Dalmacije, a po potrebi cijele Hrvatske, iznimno i po potrebi u proizvodnom pogonu u Dugopolju

Uvjeti

- manualna spretnost
- točnosti i pouzdanost
- spremnost na timski rad i rad na terenu
- poznavanje ručnih alata

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rad od 3 mjeseca
- organiziran smještaj
- plaćene prekovremene sate
- brojne mogućnosti za učenje kroz rad i stručne edukacije
- isplate božićnice i uskrsnice
- susretljive i ugodne kolegice i kolege
- mjesto gdje se svačije mišljenje uvažava i poštuje
- Multisport kartica

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).