Pošalji prijatelju

Cjevar (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • FI-GROUP d.o.o. za inženjerstvo i usluge

Opis posla

Izrada, postavljanje i spajanje cjevovoda.

Uvjeti

Potrebno znanje engleskog ili njemačkog jezika.

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Radnici se zapošljavaju kao izaslani radnici.

Na terenu je osiguran smještaj i prijevoz.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Na ovaj oglas se možete prijaviti telefonski.
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).