Pošalji prijatelju

Čistač / Čistačica

Zadar

Rok prijave:

  • Hostel 4 you d.o.o.
  • Adresa: Domovinskog rata 2, 23000 Zadar

Svaki stanovnik Zadra i mnogi njihovi gosti zasigurno su čuli za Hotel IŽ. Nakon godina propadanja jedne od ikona Zadra, hotel IŽ vratio se u potpuno novom svjetlu. 2022 godine završetkom obnove hotela IŽ iz njegova kamena nastao je novi biser Zadra, Hotel A'mare. Nakon godina ulaganja i intenzivnog promišljanja Zadrani su dobili hotel na kojeg mogu biti ponosni. Da bi zadržali srce Zadra u hotelu osmislili smo ime A'mare koje je sinonim za vrlo poznatu povijesnu baštinu grada Zadra, višnju amarena koja je obilježila mnoge živote zadarskih obitelji.

Opis posla

- obavlja razne poslove čišćenja i održavanja prostorija te higijenu objekata
- svakodnevno održava čistoću usisavanjem, brisanjem površina i prašine, prozračivanjem, pražnjenjem koševa, pranjem prozora i sl. te svakodnevno održava čistoću i higijenu sanitarnoga čvora
- može biti zadužen/a i za uređenje vanjskog dijela hotelskog kompleksa te obavlja i druge poslove po nalogu nadređenog
- čistač/čistačica brine o opskrbi sredstava za održavanje higijene, ispunjava evidenciju čišćenja, pranja i dezinfekcije

Uvjeti

Što nudimo

- rad u aktivnom radnom okruženju
- konkurentne plaće u turizmu
- rad u smjeni od 6 sati (30h tjedno) ili rad u smjeni od 8 sati (40h tjedno)
- mogućnost cjelogodišnjeg zaposlenja
- putni trošak
- osiguran 1 topli obrok

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).