Pošalji prijatelju

Domar (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • Hostel 4 you d.o.o.
  • Adresa: Domovinskog rata 2, 23000 Zadar

Svaki stanovnik Zadra i mnogi njihovi gosti zasigurno su čuli za Hotel IŽ. Nakon godina propadanja jedne od ikona Zadra, hotel IŽ vratio se u potpuno novom svjetlu. 2022 godine završetkom obnove hotela IŽ iz njegova kamena nastao je novi biser Zadra, Hotel A'mare. Nakon godina ulaganja i intenzivnog promišljanja Zadrani su dobili hotel na kojeg mogu biti ponosni. Da bi zadržali srce Zadra u hotelu osmislili smo ime A'mare koje je sinonim za vrlo poznatu povijesnu baštinu grada Zadra, višnju amarena koja je obilježila mnoge živote zadarskih obitelji.

Opis posla

- vodi brigu o tekućem održavanju objekata, opreme i uređaja te odgovara za njihovu ispravnost
- obilazak i briga o hotelu
- otklanjanje kvarova na vodovodnim, električnim instalacijama te sustavu grijanja
- vodi brigu o vanjskim površinama i njihovom uređenju
- održavanje i popravljanje opreme
- ostali poslovi po nalogu poslodavca

Uvjeti

- minimalno 2 godine iskustva na poslovima održavanja

Potrebne godine iskustva:

2

Što nudimo

- rad 5 dana u tjednu, 2 dana slobodno
- mogućnost cjelogodišnjeg zaposlenja
- osiguran obrok
- radno vrijeme i prekovremeni rad prema Hrvatskom zakonu o radu
- putni trošak
- osiguran 1 topli obrok

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).