Pošalji prijatelju

Inženjer građevine (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • Euro Projekt d.o.o.

Tvrtka Euro Projekt d.o.o. je osnovana 2012. godine u Zadru, sa djelatnosti savjetovanja u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem.

Opis posla

- samostalno vođenje jednog ili više građevinskih projekata (ovisno o kompleksnosti)
- izvođenje i dokumentiranje građenja po ugovoru - izrada organizacijskih, terminskih i financijskih planova projekata
- praćenje i realizacija postavljenih terminskih i financijskih ciljeva projekata
- formiranje, vođenje i koordinacija timova te redovni nadzor i kontrola izvođenja radova
- suradnja s klijentima, nadležnim tijelima, partnerima i podizvođačima
- kontrola i analiza kvalitete radova.kontrola pridržavanja mjera zaštite na radu
- pravovremeno informiranje i usklađivanje s upravom o tijeku projekata potrebama
- ovlašteni inženjeri građevine s položenim stručnim ispitom za obavljanje poslova prostornog uređenja i graditeljstva

Uvjeti

- iskustvo u niskogradnji
- prethodno iskustvo i znanje iz područja upravljanja projektima - iskustvo koordinacije procesa i ljudi
- fleksibilnost te snalažljivost u pristupanju dnevnim zadacima
- kolegijalnost te mogućnost uspostavljanja dobre komunikacije s timom
- pouzdanost i samostalnost u radu, visoka motiviranost, ustrajnost i proaktivnost
- preuzimanje odgovornosti sukladno radnom mjestu
- aktivno poznavanje rada na računalu (MS Office, MS Outlook, AutoCAD, MS Project, Primavera)
- završen fakultet, akademija, doktorat
- minimalno 5 godina iskustva
- položen ispit za poslove prostornog uređenja i graditeljstva

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Outlook, AutoCAD, MS Office, MS Project, Primavera P6

Što nudimo

- mogućnost stalnog zaposlenja
- neto plaća 2200 €
- naknada za prijevoz

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 2200 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).