Pošalji prijatelju

Djelatnik na održavanju brodova (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

  • VIDIK d.o.o.

Opis posla

Tražimo osobu za rad na održavanju brodova za Boat Storage Dubrovnik u našem objektu u Banićima, nedaleko od Dubrovnika.

Opis posla:
- održavanje i čišćenje brodova
- vršenje manjih popravaka

Uvjeti

- iskustvo u održavanju plovila ili sličnih tehničkih poslova je poželjno, ali nije uvjet
- spremnost za učenje i timski rad
- osobna odgovornost i marljivost
- radna dozvola u Hrvatskoj

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 772 778

Što nudimo

- redovita primanja
- radno vrijeme od ponedjeljka do petka

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).