Pošalji prijatelju

Jet ski vozač (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

  • VIDIK d.o.o.

Opis posla

Volite brzinu, adrenalin i vodene sportove? Tražimo osobu za poziciju jet ski driver na lokaciji: plaža Banje. Vaši svakodnevni zadaci uključivat će pružanje uzbudljivih iskustava vožnje jet skija našim kupcima. Bit ćete odgovorni za sigurnost putnika, poštivanje svih sigurnosnih smjernica i postupaka te održavanje opreme u dobrom stanju.

Uvjeti

- dozvola za voditelja brodice
- iskustvo u vožnji jet skija ili slično
- odlične plivačke sposobnosti
- poznavanje engleskog jezika
- dobre komunikacijske vještine
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 772 778

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

Rad u smjenama uz zajamčen jedan slobodan dan tjedno.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).