Voditelj projekta za izvođenje strojarskih instalacija (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Mivatech d.o.o.
  • Adresa: Ledinski put 1A, 10000 Zagreb

Mivatech d.o.o. za graditeljstvo i trgovinu je tvrtka za izvođenje instalacija grijanja, plina, vode, odvodnje i klimatizacije. Iza sebe imamo niz uspješnih projekata u poslovnim, trgovačkim, industrijskim i stambenim objektima.

Opis posla

Ako ste odgovorna i motivirana osoba koja može savladati svakodnevne izazove gradilišta u dinamičnom radnom okruženju pridružite se našem timu na radnom mjestu:

Voditelj projekata za izvođenje strojarskih instalacija (m/ž) - grijanje, hlađenje, klimatizacija i ventilacija, vodovod i odvodnja.

Vaše odgovornosti:
- vođenje gradilišta
- vođenje gradilišne dokumentacije
- organizacija gradilišta
- praćenje i kontrola troškova gradilišta
- naručivanje i kontrola materijala za gradilište
- nadzor i kontrola radnika i kooperanata
- priprema obračuna, tehničkog pregleda i primopredaje objekta

Uvjeti

- VSS, sveučilišni prvostupnik, SSS - strojarske struke
- stručni ispit - prednost
- iskustvo poželjno
- vozačka dozvola - B kategorije

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 607 1973

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Što nudimo

- službeni mobitel, računalo i vozilo
- mogućnost usavršavanja i napredovanja
- plaća: od 1800 EUR na više (sukladno sposobnostima i stupnju samostalnosti)

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1800 eur

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).