Pošalji prijatelju

Voditelj smjene u poslovnici (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Pet Network International d.o.o.

Pet Network International d.o.o. je tržišni lider u specijaliziranoj maloprodaji hrane i opreme za kućne ljubimce u Hrvatskoj i regiji, s kvalitetom ponude i usluge na razini najboljih specijaliziranih maloprodaja u Europi. Uslijed stalnog rasta, svoj tim upotpunjujemo motiviranim ljudima spremnim na rad u dinamičnom okruženju.

Opis posla

Organizacija i odgovornost za sve elemente rada poslovnice:
- zajedničko planiranje prodaje (s voditeljem poslovnice)
- vođenje, educiranje i motiviranje zaposlenika
- raspodjela posla
- izrađivanje rasporeda radnih sati
- kontrola stanja zaliha
- narudžbe
- organizacija i provođenje inventure u poslovnici
- rad u poslovnici
- briga za ispravno stanje sve opreme
- čistoća i urednost unutar i izvan poslovnice

Uvjeti

- minimalno SSS
- 2 godine iskustva na istim poslovima u maloprodaji
- poznavanje rada na računalu
- poželjno znanje engleskog jezika

Tražimo odgovornu i pouzdanu osobu spremnu na učenje, s izraženom sklonošću timskom radu i sposobnošću vođenja tima, orijentiranu na detalje i rješavanje problema.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- konkurentna osnovna primanja
- mogućnost dodatne zarade kroz sustav nagrađivanja
- mogućnost dodatnog usavršavanja i napredovanja
- ugodno radno okruženje
- božićnica, prijevoz, prehrana - sve to očekujte kod nas

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).