Pošalji prijatelju

Vodič u pustolovnom turizmu (m/ž)

Splitsko-dalmatinska, Dubrovačko-neretvanska županija

Rok prijave:

Adventure Dalmatia je vodeća agencija u pustolovnom turizmu na području Hrvatske u organizaciji dnevnih izleta i višednevnih avantura. Naša ponuda je namijenjena svim turistima koji uživaju u pustolovnim aktivnostima kao što su hiking, biking i kayaking.

Opis posla

Zbog povećanog obujma poslovanja tražimo vodiča u pustolovnom turizmu (m/ž) na području Splitsko-dalmatinske i Dubrovačko-neretvanske županije.

Ukupno 6 izvršitelja za izlete hiking, biking, kayaking, river tubing i canyoning.

Uvjeti

Poželjno je da se kandidati bave sportom i jako dobro poznaju engleski jezik. Poznavanje dodatnog jezika je prednost.

Vodiči trebaju imati odlične komunikacijske sposobnosti i biti spremni na timski rad u mladom i pozitivnom okruženju.

Iskustvo u pustolovnom turizmu je prednost, ali nije preduvjet kao i vozačka dozvola B kategorije.

Jezici:

Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Što nudimo

Za kandidate koji se prijavljuju iz drugih dijelova zemlje osigurani su hrana i smještaj za period obavljanja posla.

Nudimo rad na određeno, rad na neodređeno, rad preko student servisa, stalni sezonac; rad u prirodi, pozitivno radno okruženje, mlad i aktivan tim te priliku za napredovanje.

Prijave i životopise slati putem linka prijava.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski, Studentski ugovor

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).