Pošalji prijatelju

Monter namještaja (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

AMALJA Personal d.o.o. iz Varaždina montira drveni namještaj u laboratorijama u Njemačkoj i Austriji.

Opis posla

- sklapanje drvenog namještaja na metalnim konstrukcijama po nacrtima u laboratorijama
- montaža pultova od kamenih ploča
- radi se u grupama 2 - 4 montera
- posao se izvodi po radnim satima
- razni restauratorski radovi

Uvjeti

- završena stručna sprema smjer stolar ili majstor suhe gradnje
- minimalno 1 godina radnog iskustva na stolarskim poslovima ili poslovima suhe gradnje
- spremnost, da se uči na radnom mjestu i pridobiva nova znanja
- organiziranost i odgovornost na radnom mjestu
- osobna urednost
- sposobnost dobrog uklapanja u tim
- poželjno znanje njemačkog ili engleskog jezika

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 377 7589

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost), Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- visoka plaća, odnosno jako stimulativna primanja
- stimulativna i pozitivna radna klima
- rad u grijanima prostorijama
- smještaj u turističkim apartmanima
- povratak kući svakih 4 tjedna

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).