Pošalji prijatelju

Iznajmljivač motora i vozila (m/ž)

Hvar

Rok prijave:

  • USLUŽNI OBRT "JULIANA", VL. ŽELJANA SKANSI, HVAR

Opis posla

- iznajmljivanje motora (skutera) i auta u gradu Hvaru
- rad na štandu ispred hostela, davanje informacija i prijedloga gostima gdje ići po otoku, ispunjavanje ugovora i naplata

Uvjeti

Sav rad se odvija na engleskom jeziku pa je tako potrebno odlično znanje engleskog, vozačka dozvola i iskustvo u vožnji auta i motora.

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- smještaj i hrana osigurani

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).