Pošalji prijatelju

Samostalni knjigovođa (m/ž)

Velika Gorica

Rok prijave:

  • Knjigovodstveni ured Numero vl. Aleksandar Radovanović
  • Adresa: Dr. Andrije Štampara 37, 10410 Velika Gorica

Numero obrt za knjigovodstvene usluge punih 20 godina vrši računovodstvene usluge za pravne i fizičke osobe.

Opis posla

Numero obrt za knjigovodstvene usluge traži samostalnog knjigovođu (m/ž):

Opis posla:
Knjiženje svih poslovnih događaja u trgovačkim društvima kao što su:
- knjiženje izvoda, deviza, ulaznih i izlaznih računa, blagajne, dokumentacije vezane uz robno i materijalno knjigovodstvo i proizvodnju
- obračun PDV-a, plaća, honorara, amortizacije, putnih troškova
- izrada obračuna i izvještaja (OPZ STAT, JOPPD, PDV, PDV - S, PDV - ZP, PDV - URA, PPO, INO PPO)
- izrada završnog računa, bilance, računa dobiti i gubitka i bilješki

Uvjeti

- poznavanje propisa iz područja poreza na dobit, dohodak, PDV

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- sigurnost rada na neodređeno vrijeme uz redovita primanja
- rad u ugodnom radnom okruženju
- stalnu edukaciju i mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).