Samostalni prodajni predstavnik za informatiku i leasing (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • i4next leasing Croatia d.o.o. društvo s ograničenom odgovornošću za leasing
  • Adresa: Avenija Većeslava Holjevca 20, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.i4next.hr

Društvo je specijalizirano je za leasing i prodaju IT opreme i financiranje informatičkih projekata.

Poslujemo s mnogobrojnim kupcima i dobavljačima iz privatnog i javnog sektora koje su u nama našle pouzdanog partnera u nabavci IT opreme i kvalitetnog konzultanta u odlukama oko financiranja informatičkih projekata.

Opis posla

- posao prodaje informatičke opreme i usluga
- financiranje IT opreme putem leasinga
- iznajmljivanje opreme putem kratkoročnog najma
- akvizicija novih klijenata
- aktivno praćenje IT tržišta i trendova
- prepoznavanje prodajnih prilika i aktivno sudjelovanje u razvoju projekta, rješenja i usluga
- aktivno sudjelovanje u pronalaženju novih kanala i načina prodaje, generiranje lead-ova
- razvoj i održavanje visokokvalitetnih odnosa s klijentima
- unaprjeđivanje prodaje i ostvarivanje prodajnih ciljeva
- izrada, organizacija i prezentacija rješenja i usluga klijentima
- izrada i slanje ponuda, praćenje ugovorne implementacije
- stalni razvoj prodajnih vještina u svrhu redovitog ostvarivanja osobnih i prodajnih planova tvrtke

Uvjeti

Kandidat treba imati puno iskustva i energije, ali u prvom redu mora voljeti ljude, biti komunikativan i uživati raditi prodaju.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist, MBA, Magisterij, Doktorat

Potrebne godine iskustva:

5+

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u dinamičnoj, a stabilnoj okolini i vrhunskom timu
- stalni radni odnos
- dulji godišnji odmor
- dodatak na plaću prema rezultatima prodaje
- priliku za profesionalni napredak

Mlada smo, zabavna i ambiciozna ekipa u kojoj svatko voli raditi svoj posao, a po potrebi i popiti pivu ili pelin nakon radnog vremena.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).