Pošalji prijatelju

Prodavač plovila (m/ž)

Seget Donji

Rok prijave:

  • YACHT CENTAR BAOTIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za prodaju i najam plovila, turistička agencija
  • Adresa: Maksimirska 282, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.baotic-yachting.com/hr

Yacht centar Baotić posluje u sklopu Marine Baotić u Segetu Donjem i Marine Kornati u Biogradu na Moru sa djelatnošću chartera, prodaje i servisa plovila.

Društva grupe Baotić posluju na više lokacija. U Zagrebu se obavlja djelatnost prodaje novih i rabljenih vozila, održavanje motornih vozila, tehničko ispitivanje i analiza, automatska praonica, zastupanje u osiguranju i iznajmljivanje poslovnih prostora.

U Segetu Donjem, u sklopu Marine Baotić, obavlja se djelatnost najma godišnjeg i tranzitnog veza, popravak i održavanje plovila, charter djelatnost, trgovina i ugostiteljstvo, iznajmljivanje vila i apartmana i benzinska pumpa.

U Biogradu na Moru obavljamo servisiranje i održavanje plovila, u Sukošanu prodaju plovila, a na Velom Ratu (Dugi otok) nosioci smo koncesije za luku nautičkog turizma.

Društva u grupaciji vlasnici su i nekretnina u Poličniku, Grubišnom Polju i Rajevom Selu.

Investiranje u vlastite nekretnine i gradnja novih nekretnina sastavni je dio djelatnosti poslodavca.

Opis posla

- prodaja plovila
- kontaktiranje kupaca
- pružanje informacija o specifikacijama i servisiranju plovila
- sudjelovanje na sajmovima nautike

Uvjeti

- potrebno iskustvo na sličnim poslovima
- iskustvo u radu sa strankama
- dobro poznavanje rada na računalu
- odgovornost
- timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Internet, MS Office

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).