Pošalji prijatelju

Voditelj poslovanja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Mi smo tvrtka koja se bavi se validacijom čistih prostora, validacijom laboratorijske opreme, ispitivanjem i balansiranjem ventilacijskih sustava, temperaturnim mapiranjem, umjeravanjem električnih veličina, temperature, vlage, klimatskih komora, tlak, pH i konduktivnosti te ispitivanjem elektroinstalacija i zaštitom na radu. Akreditirani smo prema normi EN ISO/IEC 17025:2017. Pripremamo i dokumentaciju vezanu uz GMP/GDP.

Opis posla

Tražimo voditelja poslovanja (m/ž), osobu koja će biti zadužena za vođenje cijele firme kao i dijela posla oko mikrobiologije.

Posao uključuje rad u uredu (administrativni dio posla) kao i terenski rad na lokaciji validacije - uzimanja mikrobioloških uzoraka.

Tvoji zadatci će biti:
- izrada izlaznih računa i plaćanje ulaznih računa
- izrada ponuda
- izrada ATA karneta
- praćenje javne nabave i prijava na objave
- nabava uredskog materijala, odlazak u poštu te ostali administrativni poslovi potrebni za funkcioniranje firme
- organizacija transporta stručne opreme
- stručni dio se odnosi na uzimanje mikrobioloških uzoraka zraka (i površina) tijekom validacije čistih prostora, inkubacija uzorkovanih ploča te očitanje rezultata

Mjesto rada: Zagreb, uz povremeni kraći terenski rad koji može uključivati cijelu Hrvatsku.

Uvjeti

- SSS/VSŠ/VSS sanitarni tehničar, prvostupnik, inženjer ili magistar struke
- vozačka dozvola B kategorije, obavezna
- rad u Microsoft Office programima
- prilagodljivost, odgovornost i savjesnost u radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- rad sa specijaliziranom stručnom opremom, rad sa etalonima, edukacija iz područja rada GDP-a, GMP-a te umjeravanja te ISO 17025 dokumentacijom
- terenski rad uključuje dnevnice i plaćene prekovremene sate

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).