Pošalji prijatelju

Bravar (m/ž)

Zagreb, Zabok

Rok prijave:

  • TOMO VARGA d.o.o. za trgovinu, proizvodnju i montažu strojeva i opreme
  • Adresa: Crnojezerska 20, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.tomovarga.com.hr

Tvrtka TOMO VARGA d.o.o. utemeljena je 1994. godine te je svoj razvoj tvrtka započela na temelju respektabilnog radnog iskustva stečenog u tvrtki “Jedinstvo Zagreb”.

Već kao iskusni stručni tim nastavili su u novim uvjetima djelovati najprije kao stalni ugovorni suradnik u proizvodnji i montaži za tvrtku "Pecon", a nedugo potom i potpuno samostalno u području održavanja i servisiranja opreme i uređaja u procesnoj, uglavnom prehrambenoj, farmaceutskoj i kemijskoj, industriji.

Danas, nakon 30 godina uspješnog rada, tvrtka se pozicionirala na tržištu isključivo kao samostalni nositelj poslova, s razgranatom mrežom dobavljača i kooperanata iz raznih područja.

Ulažući kontinuirano u svoj stručni tim, kao svoju najveću vrijednost, tvrtka TOMO VARGA d.o.o. nastoji biti tvrtka u koju ljudi žele doći raditi i educirati se sukladno potrebama i očekivanjima tržišta.

Velika dodatna vrijednost tvrtke su inženjerska kreativnost, proizvodno i montažersko iskustvo, što u sinergiji daje visoku kvalitetu obavljenih radova te pouzdanost u ispunjavanju ugovorenih rokova.

Opis posla

- rad u proizvodnoj hali
- proizvodnja strojeva i opreme za procesnu industriju
- izrada i montaža cjevovoda
- bravarski poslovi (zavarivanje nije potrebno)
- monterski poslovi

Uvjeti

- teoretska i praktična znanja u proizvodnji s inox materijalom (cijevi / limovi)
- ustrajnost u pronalaženju rješenja
- komunikativnost i samoinicijativnost
- pouzdanost i odgovornost
- potrebno iskustvo u sličnim poslovima minimalno 3 godine

Stručna sprema:

Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).