Pošalji prijatelju

Samostalni knjigovođa (m/ž)

Marinići

Rok prijave:

  • L. U. K. N. I. K. društvo s ograničenom odgovornošću za računovodstvo i usluge
  • Adresa: Spinčići 176, 51215 Kastav

Mi smo tvrtka s više od 10 godina iskustva u knjigovodstvenim poslovima u tri grada, Zagrebu, Rijeci i Osijeku.

Zbog povećanja opsega posla tražimo novu osobu za zaposlenje koja bi se pridružila našem timu.

Opis posla

Samostalno vođenje knjigovodstva:
- knjiženje ulaznih i izlaznih računa, odobrenja i bankovnih izvadaka (obračun PDV-a)
- izrada i knjiženje kompenzacija, cesija i drugih ugovora
- obrada i knjiženje troškova zaposlenika (obračun plaća, prijave i odjave radnika)
- evidencija i knjiženje kartičnih transakcija
- blagajničko poslovanje
- komunikacija s klijentima i nadležnim institucijama
- sudjelovanje u izradi završnog računa i provjeri ispravnosti analitičko-knjigovodstvenih evidencija
- praćenje i implementiranje stručnih i zakonskih promjena iz djelokruga rada i odgovornosti

Uvjeti

- samostalnost u radu
- uvjet minimalno tri godine iskustva u istim poslovima
- poželjno poznavanje rada u programu Synesis, ali nije uvjet

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Talijanski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u kompaniji koja živi inovativan pristup radu i obiteljsku atmosferu istovremeno
- dinamično radno okruženje
- tim u kojem imate prostor rasti i učiti
- proces uvođenja u posao
- stimulativna primanja kao i dodatke na plaću
- obiteljski i sportski paket benefita
- redovni godišnji dodaci na plaću (uskrsnica, božićnica, naknada za godišnji odmor, nagrade za radne rezultate firme…)
- pogodnost povremenog rada od kuće

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).