Pošalji prijatelju

Djelatnik za lasersko graviranje (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

Opis posla

- poslovi na manjem stroju za lasersko graviranje i izrezivanje
- grafička priprema dokumenata za rad na strojevima
- izrada jednostavnih gravura (pločica, privjesaka, markiranje Zippo upaljača,…)

Uvjeti

- želja za učenjem i usvajanjem novih znanja
- kreativnost u stvaranju novog sadržaja
- obvezno poznavanje rada na računalu (MS Office, e-mail, Internet)
- poželjno poznavanje barem jednog vektorskog programa (Corel, Adobe Ilustrator…), ali nije uvjet
- radno iskustvo nije neophodno - sve se može naučiti. Važno je da je osoba zainteresirana za dugoročan radni odnos jer je potrebno neko vrijeme da osoba nauči samostalno raditi na stroju

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vještine:

Internet, MS Office

Što nudimo

- obuka/osposobljavanje za rad na graviranju, u trgovini i ključarskom servisu
- dinamičan i zanimljiv posao
- ugodno i opušteno radno okruženje
- rad u timu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).