Pošalji prijatelju

Njegovatelj (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Dom za starije osobe OMEA

Opis posla

Njega o osobama starije životne dobi - pranje, hranjenje, podjela obroka, pospremanje kreveta i presvlačenje posteljine, vođenje računa o oralnoj higijeni.

Uvjeti

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili osobnim dolaskom.

Kontakt podaci

Adresa:

Braće Domany 6, 10000 Zagreb

Stručna sprema:

Nekvalificirani

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skrb (o djeci, starijima...) iznosi 711,65 EUR (5.361,90 kuna).