Kemijski tehničar - pomoćni voditelj postrojenja za gospodarenje otpadom (m/ž)

Ivanić-Grad

Rok prijave:

  • AEKS d.o.o.
  • Adresa: Omladinska 45, 10310 Ivanić-Grad

Opis posla

Kemijski tehničar/ka pomaže u organizaciji i nadzoru kemijsko-tehnoloških procesa, kontrolira rad strojeva, prikuplja uzorke i provodi kemijska mjerenja.

Uvjeti

- SSS - kemijskog ili drugog srodnog usmjerenja
- dobro vladanje radom na računalu (MS Office, AutoCAD)

Moguća izloženost jakoj buci i agresivnim ili opasnim tvarima. Radovi se odvijaju pretežito stojeći ili u hodu, te se ponekad podižu lakši tereti.

Posao nije pogodan za osobe koje imaju smetnje dišnih organa (astmu, kronični bronhitis), alergije na različite kemijske supstance, bolesti kože, nedostatak osjeta mirisa ili loše razlikuju boju.

Kandidat mora posjedovati široka stručna znanja iz svih područja kemije te izraženu fleksibilnost, organizacijske vještine i sklonost timskom radu. Obavezno poznavanje kemijsko-tehnoloških procesa, metoda mjerenja i mjerno-regulacijskih tehnika i metoda rada u laboratoriju.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili osobnim dolaskom ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 1 288 1440

Adresa:

Omladinska 45, 10310 Ivanić-Grad

Pismo:

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

AutoCAD, MS Office

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).