Pošalji prijatelju

Inženjer građevine (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ALPHA CONCRETUM gradnja društvo s ograničenom odgovornošću za gradnju, trgovinu i usluge
  • Adresa: Jugova ulica 15, 10255 Gornji Stupnik
  • Web: https://www.acg.hr/

Gradnja stambenih i nestambenih zgrada.

Opis posla

- obavljanje tehničkih poslova vezanih uz izgradnju
- provođenje kontrola i obračuni izvedenih radova
- izrada planova i praćenje i kontrola troškova
- vođenje gradilišta, organizacija radova, vođenje gradilišne dokumentacije i drugi poslovi inženjera

Uvjeti

- VŠS/VSS
- minimalno 5 godina radnog iskustva
- sposobnost organizacije, samostalnost i vođenje svih faza izvedbe radova na gradilištu
- poznavanje rada na računalu (Cad)
- vozačka dozvola B kategorije
- sklonost timskom radu

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 95 588 4722

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- plaća: početna 2.000,00 neto
- ugovor na neodređeno vrijeme
- službeno vozilo, računalo
- rad u motivirajućem okruženju i skupini mladih i ambicioznih ljudi
- radno vrijeme: od ponedjeljka do subote; svaka druga subota neradna

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 2000 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).