Pošalji prijatelju

Kuhar na tavama (m/ž)

Istarska županija

Rok prijave:

  • My Fides

Opis posla

Imate iskustva u pripremi raznovrsnih jela na tavi?

Želite biti dio tima koji cijeni kreativnost i visoku kvalitetu?

Želite se pridružiti dinamičnom okruženju?

Ovo je prilika za Vas.

Uvjeti

- prethodno iskustvo u pripremi pašta i rižota
- razumijevanje autentičnih talijanskih recepata i tehnika kuhanja
- poznavanje osnovnih principa higijene hrane i sigurnosti u kuhinji

Što nudimo

- izrada radne dozvole na teret poslodavca
- osiguran besplatan smještaj i obroci
- plaća od 2200 eura netto do 2400 eura netto mjesečno
- rad u ugodnom okruženju s dinamičnim timom

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 2200 do 2400 eur

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).